نتایج جستجو برای عبارت :

اوپن!

دختره زنگ زده دکتر هلاکویی میگه من 6 ساله امریکام و با یه پسر کره ای دوستم زنگ زدم با شما مشورت کنم! ما دو تا مشکل داریم : یک اینکه من دوست دارم با این اقا ازدواج کنم اما این اقا هنوز حتی به خانواده ش هم نگفته (تا اینجا که اوکی و منطقیه) و دو اینکه این اقا به شدت غیرتیه و میگه نباید من با دوستای پسرم شب برم بیرون شام و مشروب بخورم !البته اون پسری که من باهاش میرم شام میخورم عاشق من شده و از من خوشش میاد اما من چنین حسی نسبت بهش ندارم نمیدونم چرا این ا
سلام 
نوشتن برام سخت شده و به طرز عجیبی حرف زدن راحت!اما پیدا کردن هم صحبت توی این ایام پر شتاب سخته!گروهی در پی درس خواند،گروهی در پی اپلای،گروهی...
امروز که رفتم اتاق بزرگوار،باز کار به اون مکعب معروف و هیجان‌انگیز حسین شجاعی کشید!«در اینجا کوانتوم و گرانش داریم که بهش میگن کوانتوم گرویتی که مبحثی اوپن(open)در فیزیکه!»میخواستم به بزرگوار بگم دکتر کجای کاری ما خودمون ته اوپنیم.اوپن یعنی بحثی که هیچ چیز خاصی درموردش نمیدونیم حتی یه معادله ساد
ظاهرا مایکروسافت بزرگترین شرکت اوپن سورس جهان شده؛ با آزاد کردن ۶۰هزار پتنتش
لینوس توروالدز خالق لینوکس یکبار گفته بود که اگر روزی مایکروسافت برای لینوکس برنامه بنویسه، اون پیروز شده. حالا نه فقط مایکروسافت ادیتوری مثل vscode رو در دنیای لینوکس هم منتشر کرده و نه فقط اجازه می ده فضای لینوکسی به سیستم عامل خودش راه پیدا کنه، که این هفته اعلام کرد که عضو شبکه اختراع آزاد شده (OIN یا هر ترجمه دقیق دیگه ای که داره). این کنسرسیوم کارش اینه که پتنت‌ه
فروش ویلایی
علامه امینی،پردیس
۲۰۰ متر
۶ خواب
جنوبی
۳.۳ میلیارد
توضیحات :۲۰سال،۳طبقهبخاری،کولر آبی،موکت،آشپزخانه اوپنهمکف ۸۳متر ۲خوابطبقه۱و۲ : ۱۲۵متر ۲خوابسه سند مجزاعرض ۱۰متر،کوچه ۷متریکد ۱۲۴۲ ۰۹۱۳۱۰۸۶۷۱۹ ۰۹۱۶۲۸۷۱۷۸۷
با سلام خدمت دوستان عزیز امروز میخوام بهتون کانال بسیار عالی که خودم بیشتر فعالیتم رو اونجا میکنم به شما معرفی کنم این کانال در زمینه کرک اکانت کرک وی پی اس اموزش کرک کزدن اکانت های مختلف و .... کاربرد داره و کانال بلک کرکر بهترین کانال در زمینه هک و کرک و سرور کرکی و کانفینگ های متفاوت اوپن بولت 

https://t.me/EL_Acodemy
یادش بخیر قدیما که "بی کلاس" بودیم بیشتر دور هم بودیم و چقدر خوش میگذشت و هر چقدر با کلاس تر میشیم از همدیگه دورتر میشیم. قدیما که "بی کلاس" بودیم و موبایل و تلفن نبود و واسه رفت و آمد وسیله شخصی نبود، همیشه خونه ها تمیز بود و آماده پذیرایی از مهمونا و وقتی کلون در خونه در هر زمانی به صدا در میومد، خوشحال میشدیم؛ چون مهمون میومد و به سادگی مهمونی برگزار میشد. آخه چون "بی کلاس" بودیم آشپزخونه ها اوپن نبود و گازهای فردار و ماکروفر و… نبود و از فست ف
دیشب سر سفره شام بودیم یهو واسه گوشی ام که روی اوپن بود ، پی ام اومد ؟ . . .بابام گفت بشین من میرم تا ببینم کیه و چی پیام داده . . .اما من سریع بلند شدم و قبل از اینکه پدرم بخودش حرکتی بده ، رفتم سمت گوشی متن را که خوندم ، دیدم بابام برام اس داده و نوشته که : حالا که پا شدی ، آب بیار سر سفرهیعنی هیتلر تو جنگاش اینجوری مغزش کار نمیکرد
° ۱۱۲ متر اباذر°
منطقه پنج تهران بلوار اباذر

۳ خواب بی نظیر 

بسیار تمیز و خوش نقشه

قیمت فوق العاده همراه با تخفیف

✔آشپزخانه اوپن

✔ کابینت MDF

۱۲ سال ساخت

دارای پارکینگ

دارای بالکن

بی نظیر برای زوج ها 

ودیعه: ۱۰۰ ملیون
اجاره: ۲/۶۰۰

فایل های مشابه با بودجه و سلیقه شما موجود میباشد!!!

❌مشاور وکارشناس منطقه: زینی 09024544888

وی ال سی

وی ال سی رقیبی سر سخت برای نرم افزار KMplayer است نرم افزاری که اکثر فایل های صوتی و تصویری
موجود را پشتیبانی می کند و در عین قدرتمندی بسیار ساده است و توانایی اجرای فایل ها از روی اینترنت را نیز داراست که این امکان را به شما می دهد با رادیو ها و تلویزیون های اینترنتی گوش دهید مهمترین ویژگی نرم افزار VLC Media Player اوپن سورس بودن ان است و ویژگی مهم دیگر ان رایگان بودنش است .
ادامه مطلب
برنامه انبارداری  کاربردی کامل برای با قیمت بسیار عالی و پشتیبانی۲-پشتیبانی کامل۳- تست شده۴- با برنامه php۵- قابلیت ویرایش و اوپن سورس بودن۶- همراه با دیتا بیس۷-قابلیت ذخیره مشخصات جنس۸-قابلیت تعریف هر مغازه یا .. به صورت مجزاuser pass = admin , 123همراه با فایل راهنماپشتیبانی و ویرایشhttps://telegram.me/shojaei4۰۹۱۲۸۱۱۵۹۵۴
شیر برقی هافنر

شیر برقی یکی از پر مصرف ترین تجهیزات کاربردی در صنعت می باشد . یکی از برندهای معتبر تولید کننده شیر برقی هافنر می باشد که یک برند شناخته شده آلمانی است . در اینجا می خواهیم در باره ی شیر برقی و سپس شیر نامور هافنر صحبت کنیم .

شیر برقی هافنر
شیر برقی یک دستگاه الکترومکانیکی است که در آن بوبین (مگنت) از یک جریان الکتریکی برای تولید میدان مغناطیسی استفاده کرده و باعث یک مکانیسم برای به حرکت در آمدن اسپول داخل شیر برای باز و بسته

دوستان لحظه ای که منتظرش بودید فرا رسید. اوبونتو 20.04 منتشر شده و اماده ی دانلود هستش. میتونید برید از سایتش دانلود بکنید :)

برای دیدن همه ی اخبار مربوط به دنیای اوپن سورس در یک صفحه، به منوی بالایی وبلاگ مراجعه فرمایید.
اجاره۱۱۲ متری بلوار اباذر

۳ خواب بی نظیر 

بسیار تمیز و خوش نقشه

✔آشپزخانه اوپن

✔ کابینت MDF

۱۲ سال ساخت

دارای پارکینگ

دارای بالکن

بی نظیر برای زوج ها 

ودیعه: ۱۰۰ ملیون
اجاره: ۲/۶۰۰

اجاره۱۱۲ متری بلوار اباذر

۳ خواب بی نظیر 

بسیار تمیز و خوش نقشه

✔آشپزخانه اوپن

✔ کابینت MDF

۱۲ سال ساخت

دارای پارکینگ

دارای بالکن

بی نظیر برای زوج ها 

ودیعه: ۱۰۰ میلیون
اجاره: ۲/۶۰۰ میلیون

رافائل نادال بزرگ تنیس اسپانیایی موفق به کسب 19 عنوان گرند اسلم ، از جمله رکورد 12 عناوین مجرد فرانسه ، و یکی از تنها دو مرد برای کسب هر چهار رشته و طلای المپیک است.رافائل نادال کیست؟رافائل نادال از سه سالگی بازی تنیس را شروع کرد و در 15 سالگی طرفدار خود را بدست آورد. معروف به عنوان "پادشاه خاک رس" به دلیل مهارت بازی در زمین های خشت ، و همچنین شوت های سنگین و ضربات بالای او ، نادال موفق به کسب یک رکورد 12 تک آهنگ فرانسه شده است. عناوین و با کسب 19 عنوا
شاید شما نیز از مراجعه به پایگاه‌های علمی مختلف و دیدن تعداد زیادی مقاله که نمی‌توان به آن‌ها دسترسی داشت خسته شده باشید. با این حال باید بدانید که مجلات بسیار زیادی در دنیا به صورت اوپن اکسس منتشر می‌شوند که امکان جستجو و دانلود رایگان مقالات آن‌ها وجود دارد. یعنی شما می‌توانید نسخه کامل و فول تکست مقالات آن‌ها را دانلود کنید.در اینجا چند سایت علمی برای جستجو و دانلود رایگان مقالات اوپن اکسس را به شما معرفی خواهیم کرد. به جرات می‌توان
توجه کنید،
این که میگم مال اینجاست،

نه اروپا. اروپا باز هست و کالچرش فرق داره.

من اینو توی انتاریو دیده بودم، ولی میگفتم خب اوکی. ولی وقتی دیدم فراگیره توی کانادا، همه پشمک هام قند شد!

شما باورتون میشه اینقدر روابط مدلشون عجیب شده، یا شاید چون الان دیگه اسم گذاشتن روی روابط (اسامی مختلف)، که من هر روز شاخ درمیارم؟!

یکی از بچه ها توی open relationship هست!
هم همسر داره و هم روابط جنسی مختلف با چند تا پسر دیگه داره و راحت هم اعلام میکنن.

تعریف اوپن
اجاره ۱۳۰ متری فول امکانات
◇منطقه پنج تهران

◇۲ خواب خوش نقشه

◇پذیرایی دلباز با نورگیری عالی

◇طبقه دوم

◇آشپزخانه اوپن

◇کابینت هایگلاس‼

◇لوکیشن بی نظیر⭕

◇سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی

◇قابل تخفیف❗

◇ودیعه: ۱۳۰ میلیون
◇اجاره: ۶ میلیون
مشاور و کارشناس منطقه: زینی 09024544888
اجاره ۲۲۰ متری بلوار اباذر
◇منطقه پنج تهران، بلوار اباذر
◇ ۲۲۰ متر خوش نقشه و دلباز
◇آشپزخانه اوپن
◇۳ خواب استاندار
◇کاملا بازسازی شده
◇نورگیری عالی
◇طبقه دوم
◇دوتا تک واحدی
◇دارای انباری 
◇دارای بالکن
◇دارای پارکینگ
◇بهترین لوکیشن منطقه 5
◇ودیعه: ۲۰۰ میلیون
◇اجاره: ۴ میلیون
♡تبدیل به:
◇ودیعه: ۱۰۰ میلیون
◇اجاره: ۷ میلیون
مشاور و کارشناس منطقه: زینی 09024544888
امیر علی‌اکبری وارد سازمان UFC شد

علی اکبری در این نشست با بیان اینکه یک اتفاق و جشن بزرگ برای جامعه رزمی
در حال رخ دادن است که قصد دارم آن را اعلام کنم. برای اولین بار یک
ایرانی به سطحی از مهمترین مسابقات حرفه‌ای دنیا رسیده که تاکنون انجام
نشده است. بعد از چهار سال مبارزه این هفته با UFC قرار داد بستم و یک سال و
نیم و ۴ بازی خواهد بود که بعد از بازی سوم اوپن است و بازی به بازی جلو
می‌رویم.برای نخستین بار یک ایرانی با نام، پرچم و پاسپورت ای
معرفی چند سایت علمی برای جستجو و دانلود رایگان مقالات اوپن اکسس
شاید شما نیز از مراجعه به پایگاه‌های علمی مختلف و دیدن تعداد زیادی مقاله که نمی‌توان به آن‌ها دسترسی داشت خسته شده باشید. با این حال باید بدانید که مجلات بسیار زیادی در دنیا به صورت اوپن اکسس منتشر می‌شوند که امکان جستجو و دانلود رایگان مقالات آن‌ها وجود دارد. یعنی شما می‌توانید نسخه کامل و فول تکست مقالات آن‌ها را دانلود کنید.
در اینجا چند سایت علمی برای جستجو و دانلود رای
بنام خدا 
مایکروسافت , سورس ویندوز 2000 را  رسما  منتشر کرد: 
این چند روز که نبودم داشتم سایت گیتهاب  رو  زیر  و رو می کردم تا  ببینم  آیا مایکروسافت سورس ویندوز یا  آفیس یا ویژوال استودیو  را  رسما با لایسنس نرم افزار آزاد  ,  در گیتهاب      آپلود کرده یا نه . 
+
از قدیم گفته اند : جوینده ,  یابنده است !  من هم که سالهاست  وب انگلیسی را برای یافتن  چیزهای جالب  جستجو می کنم و هزاران چیز  جالب یافته ام  ! 
+
بعد از آنکه  لغت  Microsoft را توی سایت گیتهاب
بنام خدا 
مایکروسافت , سورس کد ویندوز 2000 را  رسما  منتشر کرد: 
این چند روز که نبودم داشتم سایت گیتهاب  رو  زیر  و رو می کردم تا  ببینم  آیا مایکروسافت سورس ویندوز یا  آفیس یا ویژوال استودیو  را  رسما با لایسنس نرم افزار آزاد  ,  در گیتهاب      آپلود کرده یا نه . 
+
از قدیم گفته اند : جوینده ,  یابنده است !  من هم که سالهاست  وب انگلیسی را برای یافتن  چیزهای جالب  جستجو می کنم و هزاران چیز  جالب یافته ام  ! 
+
بعد از آنکه  لغت  Microsoft را توی سایت گیته
راه‌اندازی محیط توسعه جاوا
محیط توسعه
JDK شامل مجموعه‌ای از ابزارهای خط فرمان برای کامپایل و اجرای کد جاوا است. JDK حاوی نسخه کاملی از JRE است که می‌توانید از این ابزارها برای توسعه برنامه‌های خود استفاده کنید. اما اغلب توسعه‌دهندگان ترجیح می‌دهند که از کارکردهای بیشتر یک IDE که شامل مدیریت وظایف و رابط بصری می‌شود استفاده نمایند.
ایکلیپس یک IDE اوپن‌سورس رایج برای توسعه جاواست. ایکلیپس وظایف اولیه مانند کامپایل کردن و دیباگ کد را انجام می
راجر فدرر کیست؟راجر فدرر در سن 11 سالگی در زمره برترین تنیسورهای رده سنی کشور خود قرار گرفت. وی در سال 1998 طرفداری کرد و با پیروزی خود در ویمبلدون در سال 2003 ، اولین مرد سوئیس شد که موفق به کسب عنوان انفرادی گرند اسلم شد. فدرر موفق به کسب 20 رکورد قهرمانی در مسابقات انفرادی گرند اسلم شد. در ژوئیه سال 2017 ، ستاره تنیس در 35 سالگی موفق به کسب یک رکورد هشتم عنوان ویمبلدون شد.
عکس راجر فدررراجر فدرر
اوایل زندگیراجر فدرر ، ستاره تنیس ، در 8 آگوست 1981 ، در با
همیشه عربی برام مثل یه کابوس بود و تو کنکور 97 فقط بیست درصد جواب دادم.اندک اعتمادی در وجود خودم احساس نمیکردم اما برای کنکور 98 چون عربیم داغون بود با یکی از دوستام پیش اقای چ کلاس رفتیم.
بچه ها ترجیح میدادن سال کنکور اکثرا کلاس اقای چ نرن . چون مفهومی درس میداد و تکلیف خیلی میداد و دیر ازش نتیجه میگرفتی !!!! و ترجیح میدادن 10 جلسه با اقای سین که کاملا حفظی و کنکوری کار میکنه بردارن و خدای عربی بشن ! و تا اخر سال هم سعی داشتن که من رو قانع کنن اشتباه
شاید در تصور بسیاری از افراد که می خواهند کار بازسازی خانه خود را به اجرا در بیاورند و متراژ خانه شان زیر ۵۰ متر است آشپزخانه جزیره یک فرض محال باشد اما باید گفت در یکی از تجربیات شرکت کارویس در بازسازی ساختمان ۵۰ متری در تهران نصب آشپز خانه جزیره تنواست جلوه زیبا و حتی دلباز تری به کل خانه ببخشد.  در بازساز خانه های ۵۰ متری باید نکات بسیار زیادی را رعایت کرد تا این فضای کوچک را به فضای باز تر و راحت تری تبدیل کرد.دربازسازی آشپزخانه جزیره مانن
یه صبح دیگه شروع شد و من با چشمام میتونستم همه چیزو ببینم، رفتم جلوی آینه و ماتم برده بود. نمیدونم چرا ولی حال عجیبی داشتم. صبحونه رو رفتیم خونه بابام. آخه شب قبلش داداشم زنگ زد گفت بیاین که کله پاچه بخوریم! منم که عاااشق کله پاچم...
یعنی فکر کن با چه ذوقی پا شدم ازخواب !!!
کله پاچه رو که بقیه خوردن و منم نون و پنیر ... یه همچین آدم ساده زیستی ام من ! داشتم چایی میخوردم که بابام اومد و یه سیب سرخ رو با یه دستمال نمدار پاک کرد و داد بهم، گفت ببین چقدر خو
سلام دوستان
من دخترم، سی ساله و مجرد. مدتهاست تو شبکه های اجتماعی عضو هستم، از اون موقع که فیسبوک مد بود تا حالا، اما هیچ وقت عکس خودم رو روی پروفایلم نذاشتم با اینکه کسی مانعم نمیشد، اما شخصیتم کلا محافظه کار بود. 
الان یه کم مردد شدم که واقعا این همه محافظه کاری لازم بود؟، تا مدت ها خواهرم که یه کم اوپن مایند تره و راحت عکس میذاشت منو سرزنش میکرد که چرا خودت رو مخفی میکنی، این جوری کسی تو رو نمیشناسه. بر خلاف نظر خواهرم من هیچ وقت حس نکردم که
راجر فدرر که به عنوان یکی از بزرگترین تنیسورهای تاریخ شناخته شده است ، رکورد بیشتر مسابقات قهرمانی مردان در گراند اسلم را در 20 کسب می کند.راجر فدرر کیست؟راجر فدرر در سن 11 سالگی جزو برترین تنیسورهای رده سنی کشور خود بود. وی در سال 1998 طرفداری کرد و با پیروزی خود در ویمبلدون در سال 2003 او اولین مرد سوئیس شد که موفق به کسب عنوان انفرادی گرند اسلم شد. فدرر موفق به کسب 20 رکورد قهرمانی در مسابقات انفرادی گرند اسلم شد. در ژوئیه سال 2017 ، ستاره تنیس در 35 س
خب در این قسمت، وبسایت ها و وبلاگ هایی که به نظرم جالب و مفید هستن رو به شما هم معرفی میکنم :)

اولین مورد، وبسایت اقای علیرضا امیرصمیمی هستش که ایشون توسعه دهنده ی دانلود منیجر پرسپولیس هستن. همونطور که میدونید دانلود منیجیر پرسپولیس یکی از بهترین دانلود منیجر های گرافیکی برای لینوکس هستش ( البته الان هم روی ویندوز و هم روی مک هم میتونید استفادش کنید). این دانلود منیجر کاملا اوپن سورس و رایگان هست و جایگزین بسیار عالی برای IDM ویندوز هستش. حت
پس از تحمل درد و رنج فراوان و کنسل کردن کلاس آموزشی شیفت شبم، بالاخره دیدم این ضعف و درد انگار به این راحتیا نمیخواد بره و احتمالا امشبم نذاره بخوابم! در نتیجه به پزشک مراجعه کردیم.. میگه بدنت درد میکنه؟ داشتم توضیح میدادم که کجاها درد داره پرید وسط حرفم گفت میگم درد داری یا نه همینو بگو :|
گفتم خب دارم میگم دیگه!! 
چرا بعضی ازین دکترا مخصوصا خانوما اینقد بداخلاق و بی اعصابن؟؟؟
خسته ای؟ باش کارت همینه خب با مردم که دعوا نداری -_-
بعضیا فکر میکنن
سوییت اجاره ای تهران در آجودانیه
سوییت اجاره ای تهران در آجودانیه یک واحد سوئیت نقلی بسیار شیک واقع در بهترین فرعی آجودانیه می باشد. ساختمان ۶ طبقه است. واحد در طبقه ۳ قرار دارد. امکانات ساختمان کامل (آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، آیفون تصویری و ... ) می باشد.
ویژگی کلی سوییت اجاره ای تهران در آجودانیه
نقشه مهندسی و بی نقص
آشپز خانه اوپن و فول کابینت
تلویزیون ال ای دی ۳۲ اینچ
امکانات کامل آشپز خانه
یخچال فریزر
ماشین لباسشویی
ماشین ظرفشویی
هود و
خانه اجاره ای چند روزه در تهران میرداماد
خانه اجاره ای چند روزه در تهران میرداماد یک واحد آپارتمان فول امکانات و بسیار شیک در محدوده میرداماد شریعتی می باشد. واحد در طبقه سوم قرار دارد. ساختمان ۶ طبقه دو واحدی است. مساحت آپارتمان ۸۰ متر بوده و دارای دو اتاق بسیار شیک و نورگیر می باشد. سالن دلباز و خوش نقشه ، موقعیت محلی و کف پوش پارکت و ... از ویژگی های دیگر این آپارتمان محسوب می شوند.
امکانات و مزایای دیگر خانه اجاره ای چند روزه در تهران میردام
سیستم مدیریت محتوای وردپرس، یا به اصطلاح عوام سایت ساز وردپرس، از محبوبترین سایت سازهایی است که در کل دنیا به علت رایگان بودن و وجود افزونه و پلاگین های بیسیار زیاد که صد البته اکثریت آن رایگان می باشد، مورد استفاده می باشد. وردپرس به علت اوپن سورس بودن هسته تشکیل دهنده آن، بسیاری از برنامه نویسانی که با زیان برنامه نویسی php آشنا هستند اقدام به ساخت پلاگین برای وردپرس می کنند و برای این موضوع از فریم ورک های مختلفی استفاده می کنند. این فریم
روز معلم سخت ترین روز برای من!
بماند که چهارشنبه با اینهمه تأکید باز هدیه خریدن! اما شنبه ادامه داره! وای خدایا!
اصلا نمیدونم چرا انقدر این روز برام سخته!در اوج شرمندگی هدیه رو می گرفتم و فقط خودمو می‌ رسوندم دفتر پشت میزم.معلم ها که جمع میشدن هدیه ها باز میشد و ذوق زدگیشونو دوست داشتم!اما من اصلا باز نکردم هیچکدوم از هدیه هامو!
آوردم خونه،فقط گل رو با اشتیاق از مامانم خواستم بذاره گلدون.بقیشو گذاشتم گوشه اوپن و رفتم اتاق که چادرمو آویزون کنم.
سوئیت تک نفره در تهران آزادی
سوئیت
تک نفره در تهران آزادی یک واحد آپارتمان تک خواب و فول مبله می باشد.
واحد در طبقه سوم ساختمانی 5 طبقه قرار دارد. ساختمان دارای آسانسور و
امکانات کامل می باشد. مساحت واحد مذکور 45 مترمربع است. دکوراسیون تمیز و
شیک ، نقشه بی نقص ، نورگیر خوب ، کف پارکت ، پنجره دو جداره ، موقعیت
مناسب محلی و ... از مزایای دیگر این سوئیت به شمار می روند.
امکانات و مشخصات کلی سوئیت تک نفره در تهران آزادی

دارای بالکن با ویو بسیار زیبا
اجاره روزانه آپارتمان مبله تهران نو
اجاره روزانه آپارتمان مبله تهران نو یک واحد آپارتمان 55 متری تمیز می باشد. این واحد در طبقه 5 ساختمانی نوساز قرار دارد. ساختمان نوساز و 4 واحدی است. از امکانات ساختمان می توان به آسانسور ، پارکینگ ، آیفون تصویری ، نگهبانی و ... اشاره کرد. واحد مورد اجاره تک خواب است. دارای نقشه مهندسی و بی نقص و نورگیر بسیار خوب می باشد.
مشخصات کلی و امکانات اجاره روزانه آپارتمان مبله تهران نو
آشپز خانه اوپن
کابینت ام دی اف
سرو
قیمت اجاره روزانه خانه مبله در تهران هاشمی
قیمت اجاره روزانه خانه مبله در تهران هاشمی یک واحد بسیار شیک در ساختمانی دنج می باشد. آپارتمان در موقعیت عالی با دسترسی آسان به ایستگاه مترو قرار دارد. مساحت آن 55 متر مربع است. یک اتاق خواب دارد. سالن نورگیر ، نقشه مهندسی و بی نقص ، لوازم و دکوراسیون نو و تمیز و ... از مزایای این واحد مبله به شمار می روند.
مشخصات کلی و امکانات قیمت اجاره روزانه خانه مبله در تهران هاشمی
ساختمان کم واحد
فول امکانات ( آسانس
اجاره آپارتمان سه ماهه نارمک
اجاره آپارتمان سه ماهه نارمک یک واحد آپارتمان تک خواب در ساختمانی دنج می باشد. ساختمان 6 طبقه 2 واحدی است. این واحد در طبقه چهارم قرار دارد. ساختمان دارای آسانسور می باشد. سوئیت فول امکانات و بسیار تمیز است. مساحت آن 56 متر مربع است. نورگیر عالی ، نقشه بی نقص ، دکوراسیون بی نظیر و موقعیت محلی عالی از ویژگی های این آپارتمان به شمار می روند.
مشخصات کلی و امکانات اجاره آپارتمان سه ماهه نارمک
تخت دو نفره با تشک خوشخواب و
سرنا ویلیامز کیست؟سرنا ویلیامز تنیسور حرفه ای آمریکایی است که در طول کار ستاره ای خود بارها و بارها رتبه برتر انجمن تنیس بانوان (WTA) را کسب کرده است. ویلیامز تمرینات تنیس فشرده را از سه سالگی آغاز کرد. او اولین قهرمانی بزرگ خود را در سال 1999 به دست آورد و کارگردانی گرند اسلم را در سال 2003 به اتمام رساند. سرنا همزمان با موفقیت فردی ، با خواهر ونوس ویلیامز همبازی شده است تا یک سری عناوین دونفره را بدست آورد. در سال 2017 ، او خواهر بزرگ خود را در استرال
سوییت در تهران کوروش ستاری
سوییت
در تهران کوروش ستاری یک واحد آپارتمان فول امکانات در خیابان ستاری می
باشد. این واحد تک واب است. مساحت آن 50 متر مربع بوده و بسیار خوش نقشه
است. ساختمان 6 طبقه دو واحدی است. این واحد در طبقه سوم قرار دارد.
آسانسور ، پارکینگ و نگهبانی 24 ساعته از امکانات این آپارتمان می باشند.
آپارتمان در کوچه ای دنج و خلوت قرار دارد.
مشخصات کلی و امکانات سوییت در تهران کوروش ستاری

آشپز خانه اوپن و فول امکانات و بسیار شیک و مدرن
د
اجاره سوئیت در تهران برای یک ماه تهرانپارس
اجاره سوئیت در تهران برای یک ماه تهرانپارس یک واحد بسیار تمیز با کلیه امکانات خانه می باشد. مساحت آن ۴۸ متر مربع است. یک اتاق خواب دارد. نورگیر مناسب ، لوارم بسیار تمیز ، کف پارکت ، آیفون تصویری و ... از جمله ویژگی های این واحد هستند. ساختمان ۶ طبقه بوده و دارای آسانسور و پارکینگ می باشد. سوئیت در طبقه اول قرار دارد.
امکانات و مزایای دیگر اجاره سوئیت در تهران برای یک ماه تهرانپارس
سرویس بهداشتی مجزا
حما
اجاره خانه در غرب تهران کارگر
اجاره خانه در غرب تهران کارگر یک واحد آپارتمان 50 متری بسیار تمیز است. این واحد تک خواب می باشد. آپارتمان مجموعا 6 ظبقه 4 واحدی است. این واحد در طبقه دوم قرار دارد. ساختمان دارای امکانات کامل نظیر آسانسور ، انباری و آیفون تصویری و ... می باشد. واحد از دکوراسیون بسیار شیک برخوردار است. نورپردازی خوب ، نقشه مهندسی و بی نقص ، دسترسی محلی خوب و ... از ویژگی های این سوئیت هستند.
مشخصات کلی و امکانات دیگر اجاره خانه در غرب تهر
اجاره سوئیت تهرانپارس شرقی
اجاره
سوئیت تهرانپارس شرقی یک واحد آپارتمان بسیار شیک و تمیز است. این واحد
فول مبله و 50 متری است. در طبقه 4 ساختمان 5 طبقه ( دوواحدی ) قرار دارد.
واحد تک خواب و دارای سالن خوش نور می باشد. آشپز خانه اوپن و دکوراسیون
شیک از مزایای دیگر این واحد به شمار می روند. ساختمان از امکانات کامل
برخوردار است.
مشخصات کلی و امکانات اجاره سوئیت تهرانپارس شرقی

وای فای
تلفن
تلویزیون ال ای دی
کابینت ام دی اف
یخچال فریزر
ماشین ظرفشویی
اجاره خانه مبله در تهران ماهانه جنت آباد
اجاره
خانه مبله در تهران ماهانه جنت آباد یک واحد آپارتمان تمیز و خوش نقشه در
موقعیت عالی می باشد. واحد 82 متری است. در طبقه سوم ساختمانی 5 طبقه قرار
دارد. دو اتاق خواب مجهز ، دکوراسیون لوکس ، ویو عالی ، نقشه مهندسی و بی
نقص ، ساختمانی آرام و دنج و ... از مزایای این واحد محسوب می شوند.
ساختمان دارای امکانات کامل است.
مشخصات کلی و امکانات اجاره خانه مبله در تهران ماهانه جنت آباد

آشپز خانه فول امکانات و اوپ
اجاره سوییت ارزان در تهران فرحزاد
اجاره سوییت ارزان در تهران فرحزاد یک واحد تمیز و بسیار خوش نور در ساختمانی ۶ طبقه می باشد. سوئیت در طبقه چهارم قرار دارد. ساختمان فول امکانات است. مساحت واحد ۴۸ متر مربع است. یک خواب ، کف پوش سرامیک ، نورپردازی عالی و ... از مزایای این سوئیت هستند.
ویژگی های کلی اجاره سوییت ارزان در تهران فرحزاد
دارای آسانسور
دارای پارکینگ، انباری، نگهبان و درب ریموت دار
موقعیت محلی بسیار عالی
کوچه دنج
دسترسی آسان به مراکز فرو
اجاره خانه غرب تهران سازمان برنامه
اجاره خانه غرب تهران سازمان برنامه یک واحد آپارتمان شیک و خوش نور می باشد. این واحد فول مبله و تک خواب است. مساحت آپارتمان 65 متر مربع می باشد. واحد در طبقه سوم قرار دارد. ساختمان مجموعا 20 واحدی است. موقعیت محلی مناسب و دسترسی آسان به مترو از ویژگی های اصلی این سوئیت مبله می باشد.
مشخصات کلی و امکانات اجاره خانه غرب تهران سازمان برنامه
مجهز به سیستم سرمایشی و گرمایشی مدرن
آیفون تصویری ، درب ضد سرقت ، پنجره های
اجاره آپارتمان یک ماه خیابان شیخ هادی
اجاره آپارتمان یک ماه خیابان شیخ هادی یک واحد 55 متری شیک و بسیار تمیز است. این واحد در ساختمان نوساز و دنج قرار دارد. ساختمان 5 طبقه تک واحدی است. این واحد در طبقه سوم قرار دارد. سالن نورگیر و یک اتاق خواب مجهز دارد. ساختمان فول امکانات است. نقشه مهندسی بی نقص ، نورپردازی عالی ، کف پوش سرامیک ، پنجره دو جداره و ... از جمله مزایای این سوئیت به شماره می روند.
مشخصات کلی و امکانات اجاره آپارتمان یک ماه خیابان شیخ
اجاره سوئیت در تهران ماهانه آرژانتین
اجاره سوئیت در تهران ماهانه آرژانتین یک واحد آپارتمان 76 متری لوکس در فرعی دنج می باشد. واحد در بهترین طبقه ساختمان قرار دارد. ساختمان 5 طبقه است. از امکانات آپارتمان می توان به آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، آیفون تصویری و ... اشاره کرد. واحد دارای دو اتاق خواب ، دکوراسیون تمیز و شیک ، سالن نورگیر و خوش نقشه می باشد. ساختمان 5 سال ساخت و بسیار تمیز است.
مشخصات کلی و امکانات اجاره سوئیت در تهران ماهانه آرژانتین
اجاره یک ماهه مبله تهران جمهوری
اجاره یک ماهه مبله تهران جمهوری یک واحد آپارتمان 90 متری با تمامی امکانات می باشد. واحد دو خواب و بسیار خوش نقشه است. ساختمان نوساز و تمیز است. واحد مذکور در طبقه دوم این ساختمان 5 طبقه قرار دارد. ساختمان از امکانات کامل نظیر آسانسور ، آیفون تصویری ، انباری و ... برخوردار است. از مزایای دیگر این سوئیت مبله می توان به نور عالی ، دکوراسیون شیک و ... اشاره کرد.
مشخصات کلی و امکانات اجاره یک ماهه مبله تهران جمهوری
سالن پ
سوئیت ارزان در شرق تهران میرداماد
سوئیت
ارزان در شرق تهران میرداماد یک واحد فول مبله و شیک در ساختمانی آرام
است. واحد در طبقه ششم قرار دارد. ساختمان 10 طبقه 4 واحدی است. واحد مذکور
50 متری است. دارای فول امکانات ، دکوراسیون لوکس و لوازم تمیز و نو می
باشد. یک اتاق خواب مجهز ، سالن نورگیر و آشپز خانه اوپن دارد. همچنین
سوئیت از دسترسی آسان به مرکز خرید و ایستگاه بی آر تی برخوردار است.
مشخصات کلی و امکانات سوئیت ارزان در شرق تهران میرداماد

سرویس به
رزرو سوئیت در تهران شادمان
رزرو
سوئیت در تهران شادمان یک واحد آپارتمان فول امکانات و تمیز در ساختمانی
نوساز می باشد. ساختمان 7 طبقه 3 واحدی است. این واحد در طبقه پنجم واقع
شده است. مساحت سوئیت 49 متر مربع بوده و تک خواب است. از مزایای دیگر این
واحد مبله می توان به نور عالی ، نقشه مهندسی ، دکوراسیون شیک و تمیز و
دسترسی محلی خوب اشاره کرد.
امکانات و مشخصات کلی رزرو سوئیت در تهران شادمان

سرویس مبلمان 7 نفره
تلوزیون
پرده های بسیار شیک
آشپز خانه او
اجاره سوئیت در تهران ارزان طرشت
اجاره
سوئیت در تهران ارزان طرشت یک واحد آپارتمان نقلی و فول امکانات در
ساختمانی نوساز و شیک است. این واحد 50 متری و تک خواب است. در طبقه سوم
قرار دارد. ساختمان دارای امکاناتی نظیر آسانسور ، پارکینگ ، انباری و درب
ریموت دار می باشد. دکوراسیون زیبا ، نورپردازی عالی و لوازم تمیز و شکیل
از ویژگی های دیگر این سوئیت هستند.
مشخصات کلی و امکانات اجاره سوئیت در تهران ارزان طرشت

سرویس مبلمان راحتی زیبا و نو
میز ناهار خ
اجاره اپارتمان یک ماه در شهران
اجاره
اپارتمان یک ماه در شهران یک واحد آپارتمان مبله در بهترین فرعی شهران
جنوبی می باشد. ساختمان دارای فول امکانات و نوساز می باشد. واحد در طبقه
ششم قرار دارد. از امکانات ساختمان می توان به آسانسور ، پارکینگ ، لابی ،
نمای سنگ و آیفون تصویری اشاره کرد. مساحت آپارتمان 65 متر مربع است.
ویژگی کلی اجاره اپارتمان یک ماه در شهران

خوش نقشه و عالی با سالن دلباز
دید عالی و پنجره دو جداره
زیر بنای کلی 65 متر مربع با یک اتاق
سوئیت خیلی ارزان در تهران سازمان برنامه
سوئیت خیلی ارزان در تهران سازمان برنامه یک واحد آپارتمان فول مبله در بهترین فرعی سازمان برنامه شمالی می باشد. آپارتمان 6 طبقه 4 واحدی است. واحد مذکور در طبقه سوم قرار دارد. مساحت آن 55 متر مربع است. سوئیت تک خواب و نورگیر است. موقعیت ساختمان بسیار خوب است. از دسترسی آسان به ایستگاه مترو و بی آر تی برخوردار است.
امکانات و مشخصات کلی سوئیت خیلی ارزان در تهران سازمان برنامه
تازه ساخت بسیار شیک و خوش نقشه
اتاق
آپارتمان مبله در اکباتان
آپارتمان مبله در اکباتان یک واحد آپارتمان بسیار شیک و فوق العاده خوش نقشه است. آپارتمان مجموعا ۱۰ واحدی ( در ۵ طبقه ) است. واحد مذکور در طبقه دوم قرار دارد. ساختمان در کوچه ای دنج و تمیز واقع شده و از دسترسی آسان به مترو برخوردار است. آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، بالکن ، نگهبانی و ... از جمله امکانات ساختمان هستند. واحد بسیار خوش نور و آفتاب گیر است. دکوراسیون شیک ، نورپردازی عالی ، کف سرامیک و ... از مزایای دیگر این واحد به
اجاره آپارتمان مبله در تهران بلند مدت پونک
اجاره آپارتمان مبله در تهران بلند مدت پونک یک واحد آپارتمان 64 متری بسیار شیک و تمیز می باشد. این واحد در طبقه 4 قرار دارد. واحد کاملا نورگیر است. یک خواب ، نقشه بی نقص ، دکوراسیون زیبا ، کف پوش سرامیک و ... از ویژگی های این سوئیت به شمار می روند. آپارتمان مجموعا 6 طبقه 3 واحدی است. ساختمان در موقعیتی بی نظیر با دسترسی آسان به مرکز خرید و ایستگاه مترو واقع شده است.
مشخصات کلی و امکانات دیگر اجاره آپارتمان م
کالی لینوکس یک توزیع از لینوکس بر پایه دبیان و ساخته شده توسط .Offensive Security Ltd است که توسط متخصان امنیتی برای انجام عملیات تست نفوذ و جرم یابی قانونی دیجیتال یا توسط هکرها برای انجام عملیات نفوذ، هک و کرک به کار برده می‌شود. این سیستم عامل بازنویسی شده نسخه بک ترک (BackTrack) است. کالی لینوکس حاوی بیش از ۳۰۰ برنامه تست نفوذ نصب شده با هدف تست نفوذ و شناسایی نقاط آسیب‌پذیر انواع سیستم‌های کامپیوتری می‌باشد . از جمله این ابزارها آرمیتاژ (یک اب
اجاره سوئیت ماهانه در تهران شهید ستاری
اجاره
سوئیت ماهانه در تهران شهید ستاری یک احد تمام مبله در طبقه سوم ساختمانی 6
طبقه می باشد. ساختمان دارای فول امکانات است. واحد 46 متری بوده و دارای
یک خواب  و سالن نورگیر می باشد. آپارتمان نوساز بوده و در فرعی بسیار دنج و
مشجر قرار دارد. نقشه مهندسی و دکوراسیون شیک از مزایای این سوئیت هستند.
امکانات و ویژگی های کلی اجاره سوئیت ماهانه در تهران شهید ستاری

دارای درب ریموت دار و آسانسور پارکینگ انباری و ن
اجاره سوئیت مبله در تهران ماهانه صادقیه
اجاره
سوئیت مبله در تهران ماهانه صادقیه یک واحد آپارتمان فول امکانات و تمیز
در بهترین موقعیت می باشد. واحد 56 متری و تک خواب است. در طبقه دوم قرار
دارد. ساختمان 8 طبقه دو واحدی و نوساز است. آسانسور ، پارکینگ ، آیفون
تصویری ، درب ریموت دار و ... از جمله امکانات این آپارتمان می باشد. واحد
بسیار خوش نقشه و دارای دکوراسیون تمیز و شیک است.
مشخصات کلی و امکانات اجاره سوئیت مبله در تهران ماهانه صادقیه

آشپز خانه
اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران قیطریه
اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران قیطریه یک واحد 57 متری بسیار شیک است. این واحد در ساختمان دنج و آرام قرار دارد. ساختمان 5 طبقه سه واحدی است. این واحد در طبقه چهارم قرار دارد. آپارتمان دارای یک اتاق خواب و سالنی دلباز و نورگیر می باشد. از مزایای دیگر این سوئیت می توان به دکوراسیون لوکس ، نورپردازی فوق العاده و نقشه مهندسی و بی نقص اشاره کرد.
مشخصات و ویژگی های کلی اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران قی
اجاره ماهانه سوئیت ارزان در تهران پونک
اجاره
ماهانه سوئیت ارزان در تهران پونک یک واحد آپاتمان فول امکانات و شیک در
ساختمانی نوساز می باشد. واحد در طبقه سوم واقع شده است. آپارتمان در کوچه
دنج قرار دارد. مساحت سوئیت 53 متر مربع بوده و دارای نقشه مهندسی بی نقص
است. یک اتاق خواب مجهز ، دکوراسیون شیک و دسترسی آسان به ایستگاه بی آر تی
و خیابان اصلی از ویژگی های این سوئیت محسوب می شوند.
مشخصات کلی و امکانات اجاره ماهانه سوئیت ارزان در تهران پونک

آش
خانه اجاره ای ارزان در تهران گیشا
خانه اجاره ای ارزان در تهران گیشا یک واحد فول امکانات و تمیز به صورت کاملا مبله می باشد. واحد در طبقه ششم قرار دارد. آپارتمان از آسانسور و پارکینگ برخوردار است. مساحت واحد 75 متر مربع بوده و دارای یک اتاق خواب و سالن دلباز و نورگیر می باشد. ساختمان بسیار نوساز و شیک است. در کوچه ای دنج قرار دارد. از دسترسی خوب بهره مند است.
مشخصات کلی و امکانات خانه اجاره ای ارزان در تهران گیشا
دارای بالکن با ویو بسیار زیبا
مجهز ب
سوییت اجاره تهران ونک
سوییت
اجاره تهران ونک یک واحد آپارتمان مسکونی بازسازی شده و بسیار تمیز می
باشد. این آپارتمان ۸۳ متری و ۲ خواب است. دارای فول امکانات می باشد.
آپارتمان کم واحد ، بسیار خوش نقشه و دارای نور عالی می باشد. ساختمان ۱۵
ساله است اما بازسازی کامل شده است. دارای مشاعات تمیز و همچنین حیاط مشجر
 می باشد. واحد در طبقه سوم این آپارتمان ( کلا ۵ طبقه دو واحدی ) قرار
دارد. لوکیشن آپارتمان بسیار خوب است. از دسترسی عالی برخوردار است. واحد
سوئیت های تهران مولوی
سوئیت
های تهران مولوی یک واحد فول مبله و بسیار شیک واقع در طبقه سوم ساختمانی 6
طبقه می باشد. هر طبقه سه واحدی است. ساختمان در فرعی دنج و مشجر قرار
دارد. سوئیت 50 متری بوده و بسیار خوش نور است. یک اتاق خواب ، دکوراسیون
شیک و وسایل تمیز ، نورپردازی عالی و دسترسی مناسب از ویژگی های این سوئیت
می باشند.
امکانات و مشخصات کلی سوئیت های تهران مولوی

آشپز خانه اوپن و فول کابینت
میز غذا خوری
انواع ظروف پذیرایی و آشپزی
یخچال ، لباسشو
اجاره شش ماهه یوسف آباد
اجاره شش ماهه یوسف آباد یک واحد 50 متری بسیار شیک در موقعیت عالی است. این واحد تک خواب است. در ساختمان 5 طبقه در طبقه سوم قرار دارد. سوئیت بسیار خوش نقشه و شیک است. ساختمان دارای امکانات کامل است. آسانسور ، پارکینگ و ... از جمله امکانات آپارتمان هستند. همچنین آپارتمان از دسترسی آسان به مراکز خرید و ایستگاه بی آر تی برخوردار است.
مشخصات کلی و امکانات دیگر اجاره شش ماهه یوسف آباد
خوش نقشه و عالی
بسیار زیبا و با دید عالی و پنجر
لپ تاپ سرفیس استوک

لپ تاپ سرفیس مجهز به نسل هفتم پردازنده های Core شرکت اینتل است. در یک مدل شاهد استفاده از پردازنده Core i5-7200U (2.5 گیگاهرتز، 3 مگابایت حافظه کش) هستیم و در مدل دیگر پردازنده Core i7-7660U (2.5 گیگاهرتز، 4 مگابایت حافظه کش) تعبیه شده است. هر دو مدل را می توان با حافظه RAM با ظرفیت های 4، 8 یا 16 گیگابایت سفارش داد. در زمینه ذخیره سازی داده ها هم ظرفیت از 128 گیگابایت شروع و به 1 ترابایت ختم می شود. روی هم رفته این لپ تاپ را با 5 پیکربندی متفاوت می توا
اجاره سوئیت در غرب تهران فردوس
اجاره
سوئیت در غرب تهران فردوس یک واحد آپارتمان به صورت کاملا مبله و فول
امکانات می باشد. واحد در طبقه سوم قرار دارد. مساحت آن 50 متر است.
ساختمان 6 طبقه دو واحدی است. امکانات ساختمان آسانسور ، پارکینگ ، انباری ،
نگهبانی و ... به شمار می روند. واحد تک خواب و بسیار تمیز و خوش نقشه
است. همچنین سوئیت از دسترسی آسان به مرکز خرید و خیابان اصلی برخوردار
است.
امکانات و ویژگی های کلی اجاره سوئیت در غرب تهران فردوس

دارای س
سوئیت در تهران نیرو هوایی
سوئیت
در تهران نیرو هوایی یک واحد کاملا مبله در ساختمانی دنج می باشد.
آپارتمان 6 طبقه دو واحدی است. این واحد در طبقه سوم قرار دارد. دارای
دکوراسیون شیک و تمیز است. نورگیر عالی ، نقشه مهندسی و سالن دلباز از
مزایای واحد می باشند. مساحت سوئیت 50 متر مربع بوده و یک اتاق خواب دارد.
موقعیت محلی ساختمان دنج بوده و از دسترسی عالی برخوردار است.
مشخصات کلی و امکانات سوئیت در تهران نیرو هوایی

طراحی بسیار زیبا
موقعیت عالی و نزدی
خب در این قسمت، وبسایت ها و وبلاگ هایی که به نظرم جالب و مفید هستن رو به شما هم معرفی میکنم :)

اولین مورد وبسایت اقای علیرضا امیرصمیمی هستش که ایشون توسعه دهنده ی دانلود منیجر پرسپولیس هستن. همونطور که میدونید دانلود منیجیر پرسپولیس یکی از بهترین دانلود منیجر های گرافیکی برای لینوکس هستش ( البته الان هم روی ویندوز و هم روی مک هم میتونید استفادش کنید). این دانلود منیجر کاملا اوپن سورس و رایگان هست و جایگزین بسیار عالی برای IDM ویندوز هستش. حتم
اجاره ماهانه سوئیت در تهران گیشا
اجاره
ماهانه سوئیت در تهران گیشا یک واحد لوکس و تمیز در ساختمانی دنج و آرام
می باشد. مساحت سوئیت 50 متر مربع است. واحد در طبقه سوم قرار دارد.
ساختمان 8 طبقه 4 واحدی است. لابی ، نگهبان شبانه روزی ، آسانسور ، پارکینگ
، آیفون تصویری و ... از جمله امکانات ساختمان می باشند. نقشه مهندسی ،
نورپردازی عالی و دسترسی خوب از ویژگی های دیگر سوئیت می باشند.
مشخصات کلی اجاره ماهانه سوئیت در تهران گیشا

سیستم گرمایشی و سرمایشی ع
سوییت اجاره ای روزانه در تهران پونک
سوییت اجاره ای روزانه در تهران پونک یک واحد بسیار تمیز با امکانات کامل می باشد. این واحد 60 متری بوده و یک اتاق خواب دارد. سوئیت در طبقه چهارم قرار دارد. ساختمان 5 طبقه تک واحدی است. آپارتمان در لوکیشن عالی با دسترسی آسان به مترو و بی آرتی قرار دارد. نور خوب ، نقشه بی نظیر ، دکوراسیون لوکس و ... از دیگر مزایای این سوئیت مبله می باشند.
امکانات و مشخصات کلی سوییت اجاره ای روزانه در تهران پونک
تازه ساخت و خوش نقشه با
اجاره سوئیت ارزان قیمت در تهران جیحون
اجاره
سوئیت ارزان قیمت در تهران جیحون یک واحد بسیار شیک و فول امکانات 50 متری
در بهترین فرعی جیحون می باشد. واحد دارای یک اتاق خواب است. سالن دلباز و
نورگیر ، نورپردازی خوب ، دکواسیون شیک و کف پوش پارکت از ویژگی های این
واحد می باشند. ساختمان در موقعیت محلی بسیار خوب (ابتدای خیابان کارون) و
در کوچه ای دنج قرار دارد.
امکانات و ویژگی های دیگر اجاره سوئیت ارزان قیمت در تهران جیحون

دارای انباری و پارکینگ
درب
اجاره ماهیانه سوئیت در تهران نیرو هوایی
اجاره
ماهیانه سوئیت در تهران نیرو هوایی یک واحد شیک و فول امکانات در ساختمانی
6 طبقه می باشد. هر طبقه سه واحدی است. این واحد در طبقه چهارم قرار دارد.
دسترسی عالی ، نورگیر مناسب ، ساختمان امن و کوچه دنج از ویژگی های این
واحد هستند. مساحت سوئیت 48 متر مربع است. یک اتاق خواب دارد.
امکانات  مشخصات کلی اجاره ماهیانه سوئیت در تهران نیرو هوایی

سرویس کامل خواب دو نفره در اتاق خواب
آشپزخانه فول کابینت و اوپن
سال
اجاره آپارتمان مبله در پاسداران
اجاره
آپارتمان مبله در پاسداران یک واحد آپارتمان فول امکانات و شیک در بهترین
فرعی پاسداران است. این واحد 85 متری بوده و دارای دو خواب و سالن دلباز می
باشد. واحد در طبقه سوم ساختمانی 6 طبقه قرار دارد. ساختمان از امکانات
کامل نظیر پارکینگ ، لابی مبله و آسانسور برخوردار است. نقشه مهندسی و
دکوراسیون لوکس از ویژگی های بارز این واحد هستند.
امکانات و ویژگی های کلی اجاره آپارتمان مبله در پاسداران

آشپز خانه اوپن و فو
اگر گشتی در وبلاگ های بیان بزنید حدود دو روزی می شودی که پویشی در میانشان راه افتاده است به نام "پویش درخواست از «بیان» برای توسعه خدمات «بلاگ»" پویشی که راه افتاده تا تکانی به مدیران بیان بدهد اما آیا چاره ساز خواهد بود؟
 بنده هم به دعوت دوست عزیزم (حـ . آرمان) به این پویش دعوت شدم :)
اگه بخوام درخواست هام رو بیان کنم برای بیان باید اینطور بگم که :
اوپن سورس شدن بیان برای توسعه بیشتر و بهتر...
ایجاد پنل واکنشگرا با گوشی و تبلت
اون وعده ای که در بخش
اجاره آپارتمان مبله در شمال تهران ونک
اجاره
آپارتمان مبله در شمال تهران ونک یک واحد آپارتمان بسیار شیک با امکانات
بسیار کامل در بهترین فرعی ونک می باشد. واحد دارای دو اتاق خواب و سالن
دلباز و نورگیر می باشد. آپارتمان از امکانات کامل برخوردار است. ساختمان 6
طبقه سه واحدی است. این واحد در طبقه پنجم قرار دارد. کوچه مشجر و محیط
آرام و امن از مزایای این واحد به شمار می روند.
امکانات و ویژگی های اجاره آپارتمان مبله در شمال تهران ونک

75 متری دارای ن
پیشنها ویژه اردیبهشت 99
منطقه دو هزار خرم آباد تنکابن (شهسوار) یکی از نقاط بسیار دیدنی ، با چشم اندازهای بی نظیر ، تفرجگاه های متنوع ، جنگل ، چشمه های آب معدنی ، رودخانه های پر آب و هوای مطبوع در منطقه است ، که هیچ وقت برای شما تکراری نخواهد شد.
با افتتاح بزرگراه تهران شما و کاهش حداقل 1.5 ساعت از مسیر گذشته ، شما به راحتی و با سرعت می توانید در ویلا خود به استراحت بپردازید و خاطرات شیرینی را خلق کنید.
لطفا اطلاعات این ویلا با شرایط ویژه و منحصر به
روز معلم سخت ترین روز برای من!
بماند که چهارشنبه با اینهمه تأکید باز هدیه خریدن! اما شنبه ادامه داره! وای خدایا!
اصلا نمیدونم چرا انقدر این روز برام سخته!در اوج شرمندگی هدیه رو می گرفتم و فقط خودمو می‌ رسوندم دفتر پشت میزم.معلم ها که جمع میشدن هدیه ها باز میشد و ذوق زدگیشونو دوست داشتم!اما من اصلا باز نکردم هیچکدوم از هدیه هامو!
آوردم خونه،فقط گل رو با اشتیاق از مامانم خواستم بذاره گلدون.بقیشو گذاشتم گوشه اوپن و رفتم اتاق که چادرمو آویزون کنم.
اجاره آپارتمان برای یک ماه فاطمی
اجاره آپارتمان برای یک ماه فاطمی یک واحد آپارتمان بسیار تمیز و لوکس واقع در بهترین فرعی منطقه ، رهی معیری می باشد. این آپارتمان تک واحدی و در ۶ طبقه می باشد. دارای فول امکانات ( آسانسور ، انباری ، بالکن ، پارکینگ و ... ) می باشد. ساختمان کاملا باز سازی شده است. سن بنا ۱۲ سال ساخت می باشد. واحد مورد اجاره ۱۱۵ متری و دو خوابه است. در طبقه سوم قرار دارد. آپارتمان در کوچه ای دنج و خلوت قرار دارد. از دسترسی آسان به مرکز خر
آشنایی با نرم افزار Blender (لذت رایگان)
نگاهی به نرم افزار رایگان Blender و بررسی قابلیت های جدید نسخه 2.67

سلام دوستان
امروز می خواهم نرم افزار بلندر را معرفی کنم البته ده ها سایت این کار را انجام دادن ولی بنده می خواهم بهانه ای باشد برای شروع آموزش های بلندر با نام لذت رایگان .
و در ادامه نیر نگاهی خواهیم داشت به نسخه 2.67 و قابلت های جدیدی که روی این نرم افزار قدرتمند اضافه شده .

Blender نرم افزاری است رایگان و اوپن سورس که تقریبا در دنیا گرافیک همه ی کا

از ویژه گی های زندگی با یک نویسنده که مدام در حال یادداشت برداری از لحظه به لحظه ی زندگی و محیط اطرافش است، کافی ست به یک مورد اشاره کرد:

صحنه داخلی - آشپزخانه - در حال رنده کردن کلم قرمز! ( آخه یکی نیست بگه دختر آدم کلم قرمز رو رنده می کنه؟!)
زن توی فکر است. به هزار و یک چیز فکر می کند. به قیمت تند اجناسی که همین چند دقیقه ی پیش با هم خریده بودند " دو تا کلم و هویج و سیب و پرتقال و خمیرریش... آرد و تخم مرغ و یک بسته پاستیل ماری!... مگه می شه صد و هشتاد
بسم الله الرحمن الرحیم
خسته بودم؛ خیلی خسته تر از آنکه مثل مرغ هی خم بشوم و نوک بزنم و چیزهای ریخته شده کف هال را جمع کنم. چشمهایم گرم شده بود و حالا که بیدار شده بودم بچه ها خواب بودند. هنوز تا ساعت دوازده که خط قرمز من است وقت زیاد داشتم. به خودم گفتم می دانم خسته ای؛ می دانم از ساعت ٤/٥ تا نزدیک ٨ یک نفس در دو جبهه مشق نوشته ای! ولی به این فکر کن که فردا صبح چشمت به هال ریخت و پاش نیفتد. فقط هال را جمع کن. هیچ کار دیگری نمی خواهد بکنی. 
هال را جمع کر
الستیک سرچ چیست؟
الستیک سرچ یک نرم افزار اوپن سورس برای ذخیره سازی و جستجوی اسناد متنی به صورت توزیع شده می باشد که به صورت realtime  ذخیره و بازگردانی دیتا را انجام می دهد. توسط Shay Banon  در سال 2010 بعنوان موتور جستجوی متن با جاوا نوشته و منتشر گردید.
الستیک سرچ دیتا را در فرمت JSON  ذخیره و مدیریت می کند و امکان سرچ متنی را با RESTful API و وب کلاینت هایی برای زبان هایی مثل پایتون و PHP و ... فراهم می آورد. توسعه الستیک سرچ به صورت افقی و افزودن node ها برای توزیع
C32ASM
بنام خدا:
امروز قصد دارم یک نرم افزار قدرتمند و جالب را به شما معرفی کنم:
اپلیکیشن  C32asm  یکی از قدرتمندترین و جالبترین نرم افزارهای دنیا می باشد که هیچ مشابه  ویندوزی  یا  لینوکسی   ندارد .
+
در میان صدها ابزار قدرتمند برنامه نویسی و مهندسی معکوس ،  برنامه ی  C32asm  امتیازاتی دارد که انرا از بقیه متمایز می کند:
این امتیازات عبارتند از :
1- دیس اسمبلر دستی هوشمند برای تمامی انواع نرم افزارهای تمامی سیستم عاملهای دنیا در مدلهای 16 ، 32 و  64 بیت

از ویژه گی های زندگی با یک نویسنده که مدام در حال یادداشت برداری از لحظه به لحظه ی زندگی و محیط اطرافش است، کافی ست به یک مورد اشاره کرد:

صحنه داخلی - آشپزخانه - در حال رنده کردن کلم قرمز! ( آخه یکی نیست بگه دختر آدم کلم قرمز رو رنده می کنه؟!)
زن توی فکر است. به هزار و یک چیز فکر می کند. به قیمت تند اجناسی که همین چند دقیقه ی پیش با هم خریده بودند " دو تا کلم و هویج و سیب و پرتقال و خمیرریش... آرد و تخم مرغ و یک بسته پاستیل ماری!... مگه می شه صد و هشتاد
بنام خدا

سیستم عامل  DexOS  :
  سیستم عامل DexOS   بطور کامل (100 درصد) با زبان اسمبلی  (فلت اسمبلر)  ساخته شده است  .
این سیستم عامل از روی همه ی رسانه ها از جمله   USB   قابل نصب می باشد .
در تمامی فولدرهای درون پکیج  DexOS   یک نسخه از  فلت اسمبلر (FasmW.exe)  قرار دارد که به شما کمک می کند تا فایلهای سورس این سیستم عامل را کامپایل نمایید .

برای کامپایل نرم افزارهایی که توسط  فلت اسمبلر (Fasm ) ساخته شده اند کافیست سورس این نرم افزارها را در محیط  فایل  FasmW.e

از بالا نگاهی به آن می اندازم . روز به روز بزرگ تر می شود و پیش روی می کند. می ترسم حامله شده باشم . این روزها هر چیزی امکانپذیر است . می توان تصور کرد ویروسی همه گیر شود که مردان را باردار کند و درد زایمان را به جانشان بیندازد. نمی دانم در این اوضاع و احوال که وضعیت بیمارستان ها خوب نیست چگونه بچه ام را بدنیا بیاورم .
  حالم از این افکار و وضعیت شکمم بد می شود. باید راه چاره ای پیدا کنم. خورد و خواب این روزهای قرنطینه معجزه خواهد کرد و بالاخره ما
سلام
سال نو پیشاپیش مبارک
استارکلندر 3.1.0 منتشر شد
نکات انتشار انگلیسی در گیت‌هاب
لینک‌های دانلود:
Source Code
Debian/Ubuntu package
openSUSE package
Fedora package
تغییرات نسبت به نسخهٔ 3.0.7
افزودن پشتیبانی از پایتون 3.7
حذف پشتیبانی از پایتون 3.4 یا قدیمی‌تر
تغییرات لازم برای سال ۱۳۹۸
- بروزرسانی ماه‌های تقویم قمری بر اساس تقویم رسمی ۱۳۹۸
- در صورت منقضی شدن تقویم قمری (که در ابتدای سال ۱۳۹۹ اتفاق می‌افتد) پیامی برای یادآوری بروزرسانی برنامه نمایش داده می‌شود
- بروز
شرکت فرابین پندار
طراحی ، اجرا ، مدیریت و پشتیبانی وب سایت
بیش از 8 سال سابقه در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب ، مدیریت و پشتیبانی وب سایت ها

زمینه های فعالیت
مشاوره در زمینه طراحی و برنامه نویسی
طراحی وب سایت اختصاصی
سیستم های مدیریت محتوای آماده و اختصاصی ، مدیریت با سیستم های مدیریت محتوای:
  وردپرس،جوملا،اوپن کارت،مگنتو و….
سایت های شخصی ، شرکتی ، فروشگاهی ، املاک ، آژانس مسافرتی ، آموزشی ، دانلودی ، سایت های اختصاصی و……
بهینه سازی و
یکی از پرطرفدارترین سبک طراحی و دکوراسیون داخلی سبک  مدرن می باشد. در سبک مدرن به ایجاد فضا و کاربردی ساختن فضا و لوازم توجه می‌شود. این سبک در قرن ۲۱ میلادی شکل گرفته است و در آن از خطوط مشخص و صاف و حداقل رنگ‌ها استفاده می‌شود.
بررسی فضاهای با طراحی و دکوراسیون مدرن، سبک طراحی‌های مدرن در طراحی و دکوراسیون داخل و خارج خانه و سایر محیط‌ها،ابزار، لوازم و دکوراتیوهای مدرن در صنعت دکوراسیون و ایده‌های مدرنی که در هر بخش به کار گرفته می‌
یک امر مهم در بازسازی ساختمان این است که کارفرما چه مقدار هزینه را برای نوسازی ساختمان خود جدا کرده است، که شرکت بازسازی با توجه به این مقدار هزینه و نوع درخواست و نیاز های او و با در نظر گرفتن تمام این موارد با یک طرح کلی به سراغ کارفرما می رود و بعد از تأیید طرح مراحل اجرایی را آغاز می کنند. هزینه ها در امر بازسازی ساختمان بسیار متغیر است و می تواند از ۵ میلیون تومان که شامل بازسازی های جزیی و با مدت کم است باشد تا ۱۰۰ ملیون به بالا که شامل نوس
یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی در حوزه وب سایت در سرتا سر دنیا زبان معروف php است. مزایای زبان php باعث شده است که برای طراحی سایت حرفه ای به انتخاب آن اقدام کنیم. از این زبان برای طراحی هر نوع سایتی می توان استفاده کرد. به طور مثال برای طراحی فروشگاه اینترنتی مدرن و پیشرفته php به کار می آید. یا برای طراحی سایت شرکتی و هر نوع دیگری.

یک زبان داینامیک
داینامیک بودن لازمه ی یک وب سایت مدرن است. به همین دلیل php امتیاز دیگری دریافت می کند. با اس
هزینه اجاره ویلا در مناطق متل قو + جدول

ردیف
امکانات
متراژ
مبلغ اجاره

1
این ویلادریکی ازبهترین مناطق متل قو
به صورت تریبلکس
درمحیطی ارام ودلنشین
دارای استخرسرپوشیده
ـ
شبی 2.300.000الی 2.500.000

2
این ویلا دارای زمینی به مساحت
امکانات رفاهی: سیستم گرمایش شوفاژ ، سیستم سرمایش کولر گازی اسپیلت، آشپزخانه مدرن و مجهز، باربیکیو، مبله کامل. استخر روباز (با تصفیه‌خانه مجهز)،شامل میز پینگ پنگ،تخته نرد.زمین والیبال زمین بدمینتون.محوطه بازی کودکان.تراس - ب
نرده دوبلکس
نرده دوبلکس در کنار پله دوبلکس می تواند زیبایی چیدمان شما را دو چندان کند. پرمشتری ترین متریال مورد استفاده در ساخت نرده دوبلکس، چوب طبیعی است. استفاده از چوب طبیعی در نرده، ظاهری لوکس به فضای داخلی شما می دهد و دیگر خیالتان راحت خواهد بود که هیچ گاه این نرده ها از مد خارج نمی شوند. از سال های کهن گرفته تا دنیای امروز، همواره نرده های چوبی بیشترین اقبال را در میان مشتریان داشته اند.
اگر فضای داخلی شما چند سطحی است، اهمیت ظاهر و کیف
نرده دوبلکس
نرده دوبلکس در کنار پله دوبلکس می تواند زیبایی چیدمان شما را دو چندان کند. پرمشتری ترین متریال مورد استفاده در ساخت نرده دوبلکس، چوب طبیعی است. استفاده از چوب طبیعی در نرده، ظاهری لوکس به فضای داخلی شما می دهد و دیگر خیالتان راحت خواهد بود که هیچ گاه این نرده ها از مد خارج نمی شوند. از سال های کهن گرفته تا دنیای امروز، همواره نرده های چوبی بیشترین اقبال را در میان مشتریان داشته اند.
نرده دوبلکس
در بازسازی برای ساختمان هایی که می خواهند در بخش پشت بام خود یک باغ زیبا و سبز ایجاد کنند باید یک سری نکات را رعایت کنند که تا در آن محیط احساس بهتری داشته باشند. در بخش بازسازی برای آپارتمان های چند طبقه باید این نکته را در نظر گرفت که در قسمت پشتباشمان سیستم آب رسانی پر قدرت وجود دارد یا نه، در بازسازی بخش پشت بام باید در قدم اول دیوار ها را تا حدود یک متر یا یک متر و نیم بالا برد تا در زمینه حفاظت برای افراد خردسال و دیگر افراد تمام پیشگیری ها
یک دیوار شیشه ای فرا مدرن به عنوان ضمیمه در پروژه ی بازسازی ساختمان خانه قدیمی ویکتوریایی به ساختمان اضافه شده که آشپزخانه ی اوپن پر نوری در زیر یک سقف کاذب به عنوان بخش مرکزی جدیدی از این خانه ی انگلیسی قدیمی ایجاد کرده است. فضای جنگلی زیبای اطراف خانه سایه روشنی از نورها را به وجود آورده که بر سطح سنگی کف خانه و میز ناهار خوری آشپزخانه می تابد.
صاحبان این خانه علاقه مند بودند که بیشترین دید را به فضای جنگلی و درختان اطراف خانه داشته باشند. ا
یک دیوار شیشه ای فرا مدرن به عنوان ضمیمه در پروژه ی بازسازی ساختمان
خانه قدیمی ویکتوریایی به ساختمان اضافه شده که آشپزخانه ی اوپن پر نوری
در زیر یک سقف کاذب به عنوان بخش مرکزی جدیدی از این خانه ی انگلیسی قدیمی
ایجاد کرده است. فضای جنگلی زیبای اطراف خانه سایه روشنی از نورها را به
وجود آورده که بر سطح سنگی کف خانه و میز ناهار خوری آشپزخانه می تابد.
صاحبان این خانه علاقه مند
بودند که بیشترین دید را به فضای جنگلی و درختان اطراف خانه داشته باشن
سلام سلام سلاااااام 
سال نو مبارک 
بریم که اولین پست امسال رو نوشته باشیم.
امسال برای من با پول و شادی و حس خوب شروع شد.اصلا از قیافه اش معلومه واقعا امسال سال منه 
خوب برای من شروع بهار خیلی حس لطیف و قشنگی داره.اما چیزی که از سالهای قبل جا مونده حس تعطیلاته ! امسال برای من زندگی عادی بود.عوض شدن فصل بود.اما حس تعطیلات ندارم.البته اینو میگم که گفته باشم نمیگم که مثلا خوشم نمیاد.
لحظه ی تحویل سال من داشتم با مامان میجنگیدم که تحویل سال بی سفره ه
تحقیق مهم‌ترین مرحله نوشتن مقاله علمی است. مقاله‌هایی که تحقیقات زیادی برای آن انجام شده و منابع معتبر زیادی بررسی شده تا مقاله نوشته شود، بار علمی زیادی دارد و می‌شود امیدوار بود که این مقاله در مجلات معتبر نمایه دار و با ضریب تاثیر بالا چاپ خواهد شد. پس باید از سایت‌های معتبر برای سرچ مقاله و کتاب‌ها استفاده کرد تا اطلاعات واقعی و معتبر در نوشتن مقاله استفاده شود. در حال حاضر با توسعه اینترنت، می‌توان به منابع علمی زیادی تنها با چند

4- سایر نکات در مورد پریز برق ساختمان
جریان نامی پریزهای تکفاز و سه فاز باید حداقل 16 آمپر باشد.
سیم مورد استفاده برای پریزهای برق باید حداقل نمره 2.5 باشد.
فیوز مورد استفاده برای پریزهای برق باید 16 آمپر نوع C باشد.
استفاده از سه راهی های برق در هر کجای ساختمان غیر مجاز است.
بهتر است در جایی که فکر می کنید دستگاه تلویزیون قرار میگیرد، 2 عدد پریز برق در کنار همدیگر نصب کنید. تا در آینده نیازی به استفاده از 3 راهی برق نباشد. یکی از این پریزها برای گیر
بنام خدا
راز موفقیت  در تمرکز است :
در کتابها ، مجلات ، مقالات علمی و  سایتهای مختلف ،  رازهای مختلفی بعنوان دلایل  موفقیت و پیشرفت  افراد مشهور  در طول تاریخ  ،   بیان شده است  .
یکی از این  رازها ، تمرکز است .

بله  تمرکز یکی از دلایل موفقیت انسان است .  خیلی واضح است که انسانی که ذهنش مدام به چیزهای مختلف مشغول است بین این چیزها همیشه مردد است و تردید یعنی قبول شکست . تردید مانع پیشرفت می شود و مثل یک زنجیر فولادین و سنگین مانع  حرکت  و پی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عکس نوشته